Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hägglunds IoFK

Följ

Hägglunds IoFK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hägglunds IoFK
Välj lag

Maj 2024

Alla aktiviteter
  • 1Ons
    v.18
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 17:00

      Träning F-13


      18:00
    • 17:30

      Träning F-15


      18:30
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 2Tor
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:00

      Träning P-11


      17:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:30

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:10
  • 3Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 4Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:15

      BK Örnen P 11 (hemma) P-11


      14:15
    • 17:00

      Domsjö IF (hemma) P-08


      19:00
  • 5Sön
    • 09:30

      Domsjö IF svart (hemma) P-13


      10:45
    • 10:00

      BK Örnen F12 lag 1 (hemma) F-12


      12:00
    • 11:30

      Anundsjö IF Lag 1 (hemma) P-12


      13:00
    • 13:45

      Kramfors-Alliansen F10 (borta) F-10


      15:45
    • 13:45

      Sollefteå GIF FF blå (hemma) P-10


      15:30
    • 15:30

      Själevad IK F13 grön (borta) F-13


      17:30
    • 15:30

      Köpmanholmen-Bjästa IF (hemma) P-13


      16:45
    • 16:00

      Härnösands SK (borta) F-10


      18:00
    • 17:30

      Själevad IK F13 vit (borta) F-13


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:00
  • 6Mån
    v.19
    • 16:55

      Träning F-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:30

      Krattning/dukläggning Bussby P-12


      19:30
    • 17:30

      Kratta planer P-11


      18:30
    • 17:30

      Krattning P-16


      18:30
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Domarutbildning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      19:30
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      Anundsjö IF lag 2 (borta) Herrlag Div 5


      21:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 7Tis
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Föräldramöte/informationsträff F-16


      18:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 19:30

      Träning P-10


      20:45
  • 8Ons
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:00

      Träning P-11


      20:10
  • 9Tor
    • 10:00

      Sollefteå GIF FF vit (borta) P-10


      12:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 11:00

      Träning P-11


      12:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 18:00

      Träning F-10


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:10
  • 10Fre
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
  • 11Lör
    • 10:00

      Träning P-12


      11:00
    • 10:00

      Domsjö IF blå (borta) P-13


      11:15
    • 11:00

      Träning F-10


      12:00
    • 11:00

      Arnäs IF Blå (borta) F-12


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 12:00

      Domsjö IF svart (borta) P-13


      13:15
    • 12:30

      Alnö IF P08/P09 (borta) P-08


      14:30
  • 12Sön
    • 12:30

      Remsle UIF FF F10 (hemma) F-10


      14:30
    • 14:45

      Höga Kusten (hemma) P-10


      16:45
    • 15:00

      Anundsjö IF F2012-2013 (hemma) F-13


      17:00
    • 17:00

      Hägglunds IoFK P12 Röd (hemma) P-12


      19:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Domsjö IF F13 lag svart (hemma) F-13


      19:00
    • 18:00

      Domsjö IF P 11 (borta) P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-08


      19:45
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:00
  • 13Mån
    v.20
    • 16:00

      Träning P-12


      17:00
    • 16:55

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Föräldrarmöte Bollkul F-2017


      20:00
    • 18:00

      Ledarträff F15 F-15


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      KB 65 2 (borta) Herrlag Div 5


      21:00
    • 20:00

      Träning F-10


      21:00
  • 14Tis
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:30

      Teori P-12


      19:00
    • 17:45

      Träning F-14


      19:00
    • 18:15

      Arnäs IF P 11 (hemma) P-11


      20:15
    • 19:30

      Föräldramöte Bollkul F18


      20:30
    • 19:30

      Träning P-10


      20:45
  • 15Ons
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 18:00

      Träning P-15


      19:00
    • 18:00

      Träning F-15


      19:00
    • 18:00

      Träning P-14


      19:00
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 16Tor
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:00

      Träning P-16


      19:00
    • 18:00

      Föräldramöte P13 P-13


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:10
    • 19:00

      Träning P-11


      20:00
  • 17Fre
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:30

      Kick off F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
  • 18Lör
    • 09:00

      Träning F-12


      10:00
    • 09:30

      Domsjö IF F13 lag blå (borta) F-13


      11:00
    • 09:30

      Gideälvdals Ungdomsfotboll 1 (hemma) P-14


      11:00
    • 11:00

      Träning P-12


      12:00
    • 11:30

      Nätra GIF (hemma) P-14


      13:00
    • 12:00

      Träning P-10


      13:00
    • 13:15

      Höga Kusten (borta) F-10


      15:15
    • 15:00

      Själevads IK F10 Lag 2 (borta) F-10


      17:00
    • 15:00

      Domsjö IF 2 (hemma) P-15


      17:00
    • 15:00

      Domsjö IF 3 (hemma) P-15


      17:00
  • 19Sön
    • 11:30

      Själevads IK vit (hemma) P-13


      12:45
    • 11:30

      Bollkalle - Friska Viljor P-13


      14:30
    • 13:00

      Inskrivning Bollkul Bollkul F18


      15:00
    • 14:30

      Arnäs IF Gul (hemma) F-12


      16:00
    • 15:00

      Kramfors-Alliansen P 10 (borta) P-10


      17:00
    • 15:00

      Träning P-11


      16:00
    • 15:30

      Domsjö IF blå (hemma) P-13


      16:45
    • 16:00

      Arnäs IF Gul (borta) P-12


      18:00
    • 16:00

      Remsle UIF FF F10 (borta) F-10


      18:00
    • 16:30

      BK Örnen (borta) P-15


      18:00
    • 17:30

      Själevad IK F13 grön (borta) F-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-08


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:00
  • 20Mån
    v.21
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 16:55

      Träning F-14


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-11


      18:15
    • 17:00

      Träning P-16


      18:15
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 21Tis
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:15
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 19:30

      Träning P-10


      20:45
  • 22Ons
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:15
    • 18:15

      Nätra GIF (borta) P-16


      19:15
    • 18:15

      Träning F-16


      19:30
    • 18:15

      Träning P-16


      19:30
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      Älgarna 2/BIK 2 (borta) Herrlag Div 5


      21:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 23Tor
  • 24Fre
    • 16:00

      Träning F-10


      17:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
  • 25Lör
    • 09:00

      Själevads IK grön (borta) P-13


      10:15
    • 10:15

      Arnäs IF Gul (hemma) P-12


      12:15
    • 10:30

      Själevads IK vit (borta) P-13


      11:45
    • 10:30

      Föräldramöte Bollkul P-2017


      11:30
    • 10:30

      Träning Bollkul P-2017


      11:30
    • 11:45

      Arnäs IF Blå (hemma) P-12


      13:45
    • 13:00

      Moelvens FC/Själevad IK (hemma) F-13


      15:00
    • 13:00

      Kick-off P-11


      16:00
    • 15:00

      Modo FF (hemma) F-13


      17:00
    • 16:30

      Själevads IK F12 (borta) F-12


      18:30
  • 26Sön
    • 10:00

      Domsjö IF 1 (borta) F-16


      11:00
    • 10:00

      Domsjö IF (borta) F-14


      11:00
    • 11:20

      Modo FF P11 (borta) P-11


      13:20
    • 11:30

      Höga Kusten (hemma) F-10


      13:30
    • 13:00

      Själevads IK 2 (borta) P-15


      14:00
    • 13:00

      Arnäs IF (borta) P-16


      14:00
    • 13:30

      BK Örnen Örnsköldsvik (hemma) P-16


      14:30
    • 14:00

      Bergs IK (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Domsjö IF (borta) F-14


      15:00
    • 15:00

      KB65 1 (hemma) P-15


      17:00
    • 15:30

      Själevads IK Lag 2 (hemma) F-15


      16:30
    • 16:30

      Sidensjö IK/KB65 FF (hemma) F-10


      18:30
    • 16:30

      Husum Mix (hemma) P-14


      17:30
    • 17:00

      Domsjö IF 3 (borta) P-15


      18:00
    • 18:30

      Arnäs 2 (hemma) P-14


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:00
  • 27Mån
    v.22
    • 17:00

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-16


      18:15
    • 17:45

      Träning F-13


      19:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:00
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
  • 28Tis
    • 16:00

      Träning P-08


      17:00
    • 16:45

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 19:30

      Träning P-10


      20:45
  • 29Ons
    • 16:45

      Träning F-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:15
    • 18:15

      Träning P-16


      19:30
    • 18:45

      Träning F-12


      19:45
    • 19:00

      Bollsta IK (hemma) Herrlag Div 5


      21:00
    • 19:00

      Träning P-13


      20:00
  • 30Tor
  • 31Fre