Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hägglunds IoFK

Följ

Hägglunds IoFK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hägglunds IoFK
Välj lag

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Domsjö IF F13 lag svart (borta) F-13


      11:00
    • 09:30

      Träning Bollkul F-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning Bollkul F18


      10:30
    • 09:30

      Träning Bollkul 2019


      10:30
    • 10:00

      Arnäs IF Blå (borta) P-12


      12:00
    • 10:00

      Träningsmatch Arnäs 1 vs. Hägglunds 1 P-14


      10:45
    • 10:30

      Träning Bollkul P-2017


      11:30
    • 10:30

      Träning Bollkul P18


      11:30
    • 10:45

      Träningsmatch Arnäs 2 vs. Hägglunds 2 P-14


      11:30
    • 11:00

      Arnäs IF F13 (borta) F-13


      13:00
    • 11:00

      BK Örnen 2 (hemma) F-16


      12:00
    • 11:00

      Själevads IK (hemma) F-16


      12:00
    • 11:30

      Arnäs IF 2 (borta) F-16


      12:30
    • 12:00

      Själevads IK F10 Lag 1 (borta) F-10


      14:00
    • 12:30

      Modo FF (hemma) F-14


      13:30
    • 12:30

      BK Örnen Örnsköldsvik lag 1 (borta) F-15


      13:30
    • 14:00

      Kramfors Alliansen (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Arnäs IF P 11 (borta) P-11


      16:00
    • 14:30

      Arnäs IF blå (borta) P-13


      15:45
    • 14:30

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) P-16


      15:30
    • 15:00

      Domsjö IF lag 2 (hemma) F-15


      16:00
    • 15:30

      Bollkalle - Friska Viljor P-13


      18:30
  • 2Sön
    • 09:30

      BK Örnen F12 lag 2 (hemma) F-12


      11:30
    • 10:00

      Anundsjö IF (hemma) F-14


      11:00
    • 10:00

      Moelvens FC (borta) P-14


      11:00
    • 10:00

      Lagfotografering Bollkul P18


      11:00
    • 10:20

      Lagfotografering Bollkul P-2017


      11:20
    • 10:30

      Lagfoto Bollkul 2019


      11:30
    • 10:50

      Lagfotografering Bollkul F-2017


      11:50
    • 11:00

      Själevads IK (hemma) P-16


      12:00
    • 11:00

      Moelvens FC (hemma) P-16


      12:00
    • 11:20

      Lagfotografering Bollkul F18


      12:20
    • 11:30

      Själevads IK grön (hemma) P-13


      12:45
    • 11:40

      Lagfotografering P-10


      12:00
    • 12:00

      Domsjö IF vit (borta) P-12


      14:00
    • 12:00

      Gideälvdals Ungdomsfotboll 2 (borta) P-14


      13:00
    • 12:00

      Lagfotografering F-16


      12:15
    • 12:20

      Lagfotografering P-08


      13:20
    • 12:30

      Lagfotografering F-15


      13:30
    • 13:00

      Själevads IK 1 (hemma) P-15


      14:30
    • 13:00

      Lagfotografering F-13


      14:00
    • 13:20

      Lagfoto F-14


      14:40
    • 13:40

      Lagfotografering P-13


      14:40
    • 13:45

      Sidensjö IK (hemma) P-10


      15:45
    • 14:00

      Lagfotografering P-16


      15:00
    • 14:20

      Lagfotografering P-14


      14:30
    • 14:30

      Domsjö IF 2 (hemma) P-15


      16:00
    • 14:30

      KB65 1 (hemma) P-15


      16:00
    • 14:40

      Lagfotografering F-12


      15:40
    • 14:45

      Lagfotografering P-11


      15:20
    • 15:20

      Lagfotografering P-12


      16:20
    • 15:40

      Lagfotografering F-10


      16:30
    • 16:00

      Lagfotografering P-15


      16:30
    • 17:15

      Sidensjö IK (hemma) P-11


      19:15
    • 18:00

      Sidensjö IK/KB65 FF (borta) F-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning P-16


      18:15
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 19:00

      Molidens IK (borta) Herrlag Div 5


      21:00
  • 4Tis
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:45

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:15

      Workshop F-14


      19:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
  • 5Ons
    • 16:45

      Träning F-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:15
    • 18:15

      Träning P-16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
  • 6Tor
    • 09:45

      Härnösands SK F14 (borta) F-10


      11:45
    • 09:45

      Domsjö IF Svart (hemma) F-10


      11:45
    • 10:10

      Sollefteå GIF FF grupp b (hemma) P-11


      12:10
    • 10:30

      Remsle UIF FF F10 (hemma) F-10


      12:30
    • 11:00

      BK Örnen Örnsköldsvik F13 (hemma) F-13


      13:00
    • 11:00

      Anundsjö IF F2012-2013 (hemma) F-13


      13:00
    • 11:15

      Själevads IK (borta) F-10


      13:15
    • 12:00

      BIK Fotboll (hemma) F-10


      14:00
    • 12:30

      Moffe BK grupp b (borta) P-11


      14:30
    • 14:15

      Domsjö IF F-10 Blå (borta) F-10


      16:15
    • 14:50

      BK Örnen grupp b (borta) P-11


      16:50
    • 15:00

      Kramfors-Alliansen (borta) F-10


      17:00
    • 15:45

      Arnäs IF F 14 (hemma) F-10


      17:45
    • 16:00

      Domsjö IF1 (borta) P-14


      18:00
    • 16:45

      Träning P-12


      18:00
    • 17:00

      Träning Bollkul F-2017


      18:00
    • 17:45

      Träning F-12


      19:00
    • 18:00

      Domsjö 2 (borta) P-14


      20:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrlag Div 5


      20:45
  • 7Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 8Lör
    • 07:30

      DM P-10


      16:30
    • 09:00

      Förtidsröstning till EU parlaments valet i vår. F-12


      15:00
    • 09:30

      Träning Bollkul F-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning Bollkul F18


      10:30
    • 09:30

      Träning Bollkul 2019


      10:30
    • 09:50

      Moelvens FC (borta) F-14


      11:00
    • 10:00

      Själevads IK P 11 (borta) P-11


      12:00
    • 10:00

      Domsjö IF grupp a (borta) P-10


      12:00
    • 10:30

      Träning Bollkul P-2017


      11:30
    • 10:30

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) P-16


      11:30
    • 10:30

      Träning Bollkul P18


      11:30
    • 11:00

      Köpmanholmen-Bjästa FF F12-13 (borta) F-12


      13:00
    • 11:00

      Gideälvdals Ungdomsfotboll (hemma) F-16


      12:00
    • 11:00

      Själevads IK Lag 1 (hemma) F-15


      12:00
    • 11:00

      Anundsjö IF (borta) P-14


      13:00
    • 11:30

      BIK Fotboll grupp a (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      Domsjö IF Blå (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      Domsjö IF vit (hemma) P-12


      14:00
    • 14:00

      GIF Sundsvall (borta) P-08


      16:00
    • 14:00

      Modo FF (hemma) Herrlag Div 5


      16:00
    • 14:00

      Arnäs IF (hemma) F-14


      15:00
    • 15:00

      Sollefteå GIF FF grupp a (borta) P-10


      17:00
  • 9Sön
    • 09:30

      Sidensjö IK (hemma) P-14


      11:00
    • 10:00

      Moelvens FC (borta) F-16


      11:00
    • 10:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF (borta) P-16


      11:00
    • 10:00

      Domsjö IF (borta) F-14


      11:00
    • 10:30

      Modo FF (borta) F-16


      11:30
    • 11:00

      Arnäs IF lag 2 (borta) F-15


      12:00
    • 11:30

      Arnäs IF blå (hemma) P-13


      12:45
    • 11:30

      Arnäs IF gul (hemma) P-13


      12:45
    • 13:30

      Själevads IK F10 Lag 2 (hemma) F-10


      15:30
    • 15:00

      Arnäs IF (hemma) P-16


      16:00
    • 15:30

      Själevads IK F10 Lag 1 (hemma) F-10


      17:30
    • 16:00

      Domsjö IF 2 (borta) P-15


      17:00
    • 16:45

      Arnäs IF 3 (borta) P-15


      17:45
    • 17:00

      Domsjö IF 3 (borta) P-15


      18:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning P-16


      18:15
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
  • 11Tis
    • 16:45

      Träning F-14


      18:15
    • 18:00

      Själevads IK P12 (borta) P-12


      20:00
    • 19:15

      Arnäs IF gul (borta) F-10


      21:15
  • 12Ons
    • 17:30

      Träning Bollkul P18


      18:30
    • 18:00

      Domsjö IF (borta) P-10


      20:00
    • 18:00

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Själevads IK P 11 (hemma) P-11


      20:15
    • 19:00

      BIK Fotboll F10 (borta) F-10


      21:00
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning Bollkul P-2017


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Hämta bröd till toast P-14


      18:00
    • 17:30

      Moelvens FC/Själevad IK (borta) F-13


      19:30
    • 17:30

      Träning P-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-14


      19:30
    • 18:00

      Träning P-12


      19:15
    • 18:00

      Moelvens FC (borta) F-15


      19:00
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 19:15

      Träning Herrlag Div 5


      20:45
    • 19:30

      Träning F-10


      20:30
  • 14Fre
    • 17:00

      Arnäs IF 3 (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Själevads IK (hemma) P-16


      18:30
    • 18:00

      Bussby Cup P-14


      22:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 15Lör
    • Heldag

      Bussbycup F-14

    • 08:00

      Bussby Cup P-14


      19:00
    • 08:00

      Bussby Cup P-14


      00:00
    • 09:00

      Sammandrag Moälvsserien Bollkul F-2017


      12:00
    • 09:30

      Domsjö IF F13 lag blå (borta) F-13


      11:00
    • 09:30

      Arnäs IF 1 (borta) F-16


      10:30
    • 12:00

      Fotbollscup - Moälvsserien 15 juni Bollkul P-2017


      16:30
    • 13:00

      Domsjö IF 1 (borta) F-16


      14:00
    • 14:00

      Ope IF (hemma) P-08


      16:00
    • 14:00

      Moffe BK P 10 (borta) P-10


      16:00
  • 16Sön
    • 00:00

      Bussby Cup P-14


      18:00
    • 08:00

      Bussby Cup P-14


      19:00
    • 09:00

      Intresse av att Köpa lagfoto F-12


      21:00
    • 09:30

      BK Örnen blå (borta) P-13


      10:45
    • 10:15

      Arnäs IF P 10 (hemma) P-10


      12:15
    • 11:30

      Själevads IK Lag 2 (hemma) F-15


      12:30
    • 13:30

      Arnäs IF gul (borta) P-13


      14:45
    • 14:45

      Arnäs IF (borta) P-16


      15:45
    • 15:30

      Anundsjö (borta) P-15


      16:30
    • 16:00

      Domsjö IF Blå (borta) P-12


      18:00
    • 16:00

      Domsjö IF 1 (borta) P-15


      17:00
    • 16:00

      Arnäs IF (borta) P-16


      17:00
    • 18:00

      Domsjö IF Blå (borta) F-10


      20:00
    • 18:00

      Domsjö IF F12 blå (hemma) F-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons

    • 16:00
    • 16:15

      Gideälvdal UF F12-F13 (hemma) F-13


      18:15
    • 16:45

      Träning F-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:15
    • 17:30

      Träning Bollkul P18


      18:30
    • 18:00

      Sidensjö IK (borta) P-11


      20:00
    • 18:00

      Arnäs 1 (borta) P-14


      19:30
    • 18:00

      Gideälvdal (borta) P-16


      19:00
    • 18:00

      Städning bussby Bollkul F-2017


      20:00
    • 18:15

      Arnäs IF 1 (hemma) F-16


      19:15
    • 18:15

      Träning P-16


      19:30
    • 19:00

      Arnäs IF gul (hemma) F-10


      21:00
  • 20Tor
  • 21Fre
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 09:30

      BK Örnen blå (hemma) P-13


      10:45
    • 09:30

      Själevads IK (borta) F-16


      10:30
    • 09:45

      Domsjö IF (hemma) F-14


      11:00
    • 10:00

      Arnäs IF 2 (hemma) F-16


      11:00
    • 11:00

      BK Örnen Örnsköldsvik F13 (hemma) F-13


      13:00
    • 12:00

      Moliden/Gottne (borta) P-14


      14:00
    • 13:00

      BK Örnen vit (borta) P-13


      14:15
    • 13:00

      Själevads IK 2 (hemma) P-15


      14:30
    • 13:00

      Domsjö IF 2 (hemma) P-15


      14:30
    • 13:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) F-14


      14:00
    • 13:30

      BIK Fotboll F10 (hemma) F-10


      15:30
    • 14:30

      BK Örnen Örnsköldsvik (borta) P-16


      15:30
    • 15:00

      Arnäs IF (hemma) P-16


      16:00
    • 15:00

      Arnäs IF lag 1 (hemma) F-15


      16:00
    • 16:00

      Domsjö IF F12 svart (borta) F-12


      18:00
    • 16:30

      Gideälvdal UF P 10-13 (hemma) P-12


      18:30
    • 17:15

      Modo FF P11 (hemma) P-11


      19:15
    • 18:00

      Själevads IK P12 (hemma) P-12


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-16


      18:15
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:30

      Gideälvdal UF F12-F13 (borta) F-13


      18:30
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
    • 18:15

      Träning P-13


      19:30
    • 18:15

      Träning F-15


      19:30
    • 19:00

      Myckelgensjö IF (borta) Herrlag Div 5


      21:00
  • 25Tis
    • 16:00

      Träning P-08


      17:30
    • 16:45

      Träning F-14


      18:15
    • 17:00

      Träning P-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 17:15

      Träning P-11


      18:30
    • 17:30

      Modo FF (borta) F-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:30

      Husums IF FK P12 (borta) P-12


      20:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
  • 26Ons
    • 16:45

      Träning F-13


      18:15
    • 16:50

      BK Örnen vit (hemma) P-13


      18:05
    • 17:00

      Träning P-15


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 17:00

      Träning F-15


      18:15
    • 17:30

      Träning Bollkul P18


      18:30
    • 17:45

      Domsjö IF P 11 (hemma) P-11


      19:45
    • 18:00

      Gideälvdal UF P 10-13 (borta) P-12


      20:00
    • 18:15

      Träning P-16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-16


      19:30
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Junselelägret F-10

    • Heldag

      Lappland Soccer Cup P-13

    • 10:00

      Lappland soccer cup F-13


      00:00
    • 10:00

      Lappland Soccer Cup P-11


      00:00
    • 11:00

      Lappland Soccercup P-12


      00:00
    • 18:00

      Träning P-08


      19:30
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Junselelägret F-10


      16:00
    • 00:00

      Lappland soccer cup F-13


      19:00
    • 00:00

      Lappland Soccer Cup P-11


      15:00
    • 00:00

      Lappland Soccercup P-12


      18:00
    • 10:00

      Domsjö IF 2 (borta) F-16


      11:00
    • 10:00

      Gideälvdals Ungdomsfotboll (borta) F-16


      11:00
    • 10:30

      Själevads IK (borta) F-14


      11:30
    • 10:30

      Arnäs IF 2 (hemma) P-15


      12:00
    • 10:30

      Domsjö IF 1 (hemma) P-15


      12:00
    • 12:00

      Anundsjö (hemma) P-15


      13:30
    • 13:00

      Själevads IK Lag 2 (borta) F-15


      14:00
    • 13:30

      Arnäs IF (hemma) P-16


      14:30
    • 15:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (hemma) P-16


      16:00
    • 15:00

      Domsjö IF (hemma) P-16


      16:00
    • 16:00

      Domsjö 2 (borta) P-14


      18:00
    • 16:30

      BK Örnen Örnsköldsvik lag 1 (hemma) F-15


      17:30
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30