Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hägglunds IoFK

Följ

Hägglunds IoFK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hägglunds IoFK
Välj lag

September 2023

Alla aktiviteter
  • 1Fre
    v.35
    • 18:00

      Gideälvdal (hemma) F-14


      19:00
    • 18:00

      Modo FF F11 (borta) F-11


      19:30
    • 18:30

      Anundsjö IF F10/11 (borta) F-10


      20:30
  • 2Lör
  • 3Sön
    • 00:00

      Ica Supermarket Cup F-14


      16:00
    • 00:00

      Ica Supermarket Bjästa Cup P-14


      19:00
    • 10:30

      Anundsjö IF P12 (hemma) P-12


      12:30
    • 11:00

      Husums IF FK (hemma) P-11


      12:30
    • 11:30

      Själevads IK Lag 2 (borta) P-13


      12:30
    • 12:00

      Arnäs IF gul (hemma) F-10


      14:00
    • 13:00

      Själevads IK 1 (borta) P-15


      14:00
    • 13:15

      Arnäs 1 (borta) P-11


      14:45
    • 13:30

      MoDo/Domsjö F-10 (borta) F-10


      15:30
    • 15:00

      Anundsjö IF P10 (borta) P-10


      17:00
    • 15:00

      BK Örnen F12 lag 2 (hemma) F-12


      17:00
    • 15:30

      IFK Östersund P08 (borta) P-08


      17:30
    • 16:30

      Arnäs IF (borta) P-10


      18:30
    • 17:00

      Köpmanholmen-Bjästa IF Lag 2 (borta) F-15


      18:00
    • 17:30

      Domsjö IF P-12 2 (borta) P-12


      19:30
    • 17:30

      KB65 2 (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Arnäs IF 1 (hemma) P-15


      18:30
    • 17:30

      Arnäs IF lag 2 (hemma) P-13


      18:30
  • 4Mån
    v.36
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning F-15


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 5Tis
  • 6Ons
  • 7Tor
  • 8Fre
    • 18:00

      Arnäs IF (borta) F-14


      19:00
  • 9Lör
    • 09:30

      Träning Bollkul 2018


      10:30
    • 09:30

      Träning Bollkul F-2017


      10:30
    • 09:30

      Träning Bollkul P-16


      10:30
    • 10:00

      Själevads IK F11 (borta) F-11


      11:30
    • 10:00

      BK Örnen Örnsköldsvik (hemma) F-14


      11:00
    • 10:30

      Träning Bollkul F-16


      11:30
    • 10:30

      Träning Bollkul P-2017


      11:30
    • 12:00

      BK Örnen P12 lag 1 (hemma) P-12


      14:00
    • 12:00

      KB65 FF/Sidensjö IK (borta) F-10


      14:00
    • 12:00

      Anundsjö IF P10 (hemma) P-10


      14:00
    • 13:00

      Anundsjö IF (hemma) F-14


      14:00
    • 14:30

      Arnäs IF (hemma) F-14


      15:30
  • 10Sön
    • 10:30

      Domsjö IF P-12 1 (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      Domsjö IF1 (hemma) P-14


      11:30
    • 11:00

      Arnäs IF Lag 2 (hemma) F-15


      12:00
    • 12:00

      Gideälvdals ungdomsfotboll (borta) P-13


      13:00
    • 12:30

      Domsjö 1 (borta) P-11


      14:00
    • 13:30

      Domsjö/MoDo F-10 (hemma) F-10


      15:30
    • 14:00

      Själevads IK 1 (hemma) P-15


      15:00
    • 14:00

      KB65 2 (hemma) P-15


      15:00
    • 14:30

      Själevads IK P10 (borta) P-10


      16:30
    • 15:15

      Modo FF P12 (borta) P-12


      17:15
    • 16:30

      BK Örnen 1 (borta) P-15


      17:30
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:30

      Moliden / Gottne (hemma) P-13


      18:30
  • 11Mån
    v.37
    • 17:00

      Träning F-10


      18:00
    • 17:30

      Träning P-15


      18:30
    • 17:30

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-13


      18:30
    • 18:30

      Träning P-13


      19:45
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 12Tis
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Anundsjö IF (borta) P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 18:30

      Träning Bollkul 2019


      20:00
  • 13Ons
  • 14Tor
  • 15Fre
    • 18:00

      Modo 1 (borta) P-11


      19:30
    • 18:00

      Avslutning F15 F-15


      20:00
  • 16Lör
  • 17Sön
    • Heldag

      Avslutning! F-11

    • 08:00

      Sävarcup P-12


      18:00
    • 11:30

      KB65/Sidensjö/Moelven (hemma) P-10


      13:30
    • 12:00

      Nätra GIF (borta) F-12


      14:00
    • 13:00

      Domsjö 2 (hemma) P-11


      14:30
    • 13:30

      Arnäs IF 1 (hemma) P-15


      14:30
    • 13:30

      Sidensjö/Moelven P10 (hemma) P-10


      15:30
    • 14:00

      Gideälvdals Ungdomsfotboll 1 (borta) P-14


      15:00
    • 14:45

      Domsjö 1 (hemma) P-11


      16:15
    • 15:30

      Arnäs IF blå (hemma) F-10


      17:30
    • 17:00

      BIK Fotboll P 08 (hemma) P-08


      19:00
    • 17:30

      Moelvens FC (hemma) P-13


      18:30
  • 18Mån
    v.38
  • 19Tis
  • 20Ons
    • 17:00

      Träning P-08


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10


      18:30
    • 17:00

      Säsongsavslutning P-15


      18:30
    • 18:30

      Träning P-12


      19:30
  • 21Tor
    • 17:00

      Träning F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning Bollkul 2019


      18:30
    • 17:00

      Inlämning matchställ F-13


      17:30
    • 17:30

      Nätra GIF (hemma) Herrlag Div 5


      19:30
    • 17:30

      Avslutning och föräldramatch P-14


      18:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning F-11


      20:00
  • 22Fre
    • 17:00

      Själevads IK (hemma) P-08


      19:00
  • 23Lör
    • 08:00

      NIPCUPEN 2023 F-10


      19:00
    • 12:45

      Avslutning P13 P-13


      16:00
  • 24Sön
    • 10:30

      BK Örnen P12 lag 2 (hemma) P-12


      12:30
    • 10:30

      BK Örnen P10 Lag 2 (hemma) P-10


      12:30
    • 12:00

      Domsjö 1 (borta) P-11


      13:30
    • 12:30

      Domsjö IF Svart (hemma) P-10


      14:30
    • 13:00

      Domsjö IF F12 blå (hemma) F-12


      15:00
    • 14:30

      Domsjö IF F11 Blå (borta) F-11


      15:30
    • 15:00

      Säsongsavslutning F-12


      18:00
    • 17:00

      Strands IF 2008 (hemma) P-08


      19:00
    • 17:00

      Modo 1 (hemma) P-11


      18:30
    • 17:30

      Husums IF FK 1 (borta) P-12


      19:30
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 25Mån
    v.39
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 26Tis
  • 27Ons
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
  • 28Tor
  • 29Fre
  • 30Lör
    • 10:15

      BK Örnen P10 Lag 1 (borta) P-10


      12:15
    • 10:15

      Arnäs 1 (borta) P-11


      11:30
    • 15:00

      IFK Östersund P08 (hemma) P-08


      17:00
    • 15:00

      Undroms IF (borta) Herrlag Div 5


      17:00