Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Hägglunds IoFK

Följ

Hägglunds IoFK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Hägglunds IoFK
Välj lag

Juli 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.27
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 18:00

      Avslutning F-15


      19:30
    • 18:15

      Arnäs IF 2 (hemma) P-15


      19:15
    • 18:30

      Domsjö IF 1 (hemma) P-15


      19:30
  • 2Tis
    • 17:15

      Träning F-12


      18:15
    • 18:00

      Träning P-08


      19:00
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
  • 3Ons
    • 16:15

      Själevad IK F13 vit (hemma) F-13


      18:15
    • 17:00

      Arnäs IF F13 (borta) F-13


      19:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:15
    • 17:00

      Träning P-13


      18:15
    • 18:00

      Husum IF FK (hemma) F-15


      19:00
    • 18:45

      Kramfors-Alliansen F10 (hemma) F-10


      20:45
    • 19:00

      Långsele AIF (hemma) Herrlag Div 5


      21:00
  • 4Tor
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:30

      Husums IF FK lag 2 (hemma) F-12


      19:30
    • 18:15

      Köpmanholmen-Bjästa FF (hemma) F-16


      19:15
    • 19:00

      Träning F-10


      20:00
    • 19:15

      Träning Herrlag Div 5


      20:45
  • 5Fre
  • 6Lör
  • 7Sön
    • 11:30

      Hägglunds IoFK p13 vit (hemma) P-13


      12:45
    • 13:30

      Domsjö IF Svart (hemma) F-10


      15:30
    • 15:30

      Domsjö IF Blå (hemma) F-10


      17:30
    • 19:00

      BK Örnen P 10 (borta) P-10


      21:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 8Mån
    v.28
  • 9Tis
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
  • 10Ons
    • 17:30

      Dela ut lappar F-12


      19:30
    • 17:30

      Konstgräsplan/lapputdelning P-12


      19:30
  • 11Tor
  • 12Fre
  • 13Lör
  • 14Sön
  • 15Mån
    v.29
  • 16Tis
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
  • 17Ons
  • 18Tor
  • 19Fre
  • 20Lör
  • 21Sön
  • 22Mån
    v.30
  • 23Tis
    • 09:00

      Träning F-10


      10:00
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
  • 24Ons
    • 18:15

      Träning F-10


      19:30
  • 25Tor
  • 26Fre
    • 18:00

      Betalning av Beting P-10


      19:00
  • 27Lör
  • 28Sön
    • 11:00

      Teambuilding F-10 F-10


      19:00
    • 16:00

      Sollefteå GIF FF blå (borta) P-10


      18:00
    • 19:00

      Träning Herrlag Div 5


      20:30
  • 29Mån
    v.31
    • 17:00

      Träning F-16


      18:15
    • 17:00

      Träning F-10


      18:15
    • 17:00

      Träning P-10


      18:00
    • 17:00

      Träning P-16


      18:15
    • 18:00

      Träning F-13


      19:30
    • 18:15

      Träning P-15


      19:30
    • 19:00

      Domsjö IF (hemma) Herrlag Div 5


      21:00
  • 30Tis
    • 17:00

      Arnäs IF (hemma) F-14


      18:15
    • 17:15

      Träning F-12


      18:30
    • 18:00

      Anundsjö IF (borta) F-14


      19:00
    • 18:15

      Träning P-12


      19:30
    • 18:45

      Träning P-10


      20:00
  • 31Ons
    • 16:45

      Träning F-13


      18:15
    • 17:00

      Träning P-15


      18:15
    • 18:00

      Träning F-16


      19:00
    • 18:15

      Träning P-16


      19:30
    • 18:45

      Anundsjö IF F10/11 (hemma) F-10


      20:45